Dvadsaťročná tradícia pod názvom VIVANATURA

Sme nezávislá, súkromná spoločnosť, pôsobiaca na rumunskom aj zahraničnom trhu od roku 1996 pod značkou VIVANATURA. 
 
Naše výrobky obsahujú tradičné miestne základné surovíny (hlina, propolis, olej). Produktové línie, ktoré tvoria naše portfólio, sú zamerané na spotrebiteľov všetkých vekových skupín, od novorodencov až po staršie osoby, vrátane.
 
Výrobky tvoria  96-100% aktívnych zložiek, prírodných a prírodného pôvodu: aktívny íl, extrakt z ropy, komplex za studena lisovaných rastlinných olejov, éterické oleje, rastlinné extrakty, propolis, koloidné kovy, zeolit, a iné.
 
Portfólio spoločnosti Vivanatura v súčasnosti pozostáva zo 77 kozmetických a dermatokozmetických výrobkov zoskupených do troch značiek: Vivanatura, GennaDent a Bebe Drag.
 
PRÍRODNÁ KOZMETIKA VIVANATURA pre pleť, vlasy, telo ako aj produkty ktoré patria do terapeutickej kategórie.
Naše TOP produkty z kategórie starostlivosti o celé telo:
- Krém na vlasy s obsahom zeleného čaju a extraktom z ropyzastaví nadmerné vypadávanie vlasov, posilní a regeneruje vlasový koreň.
- Super aktivný Krém proti akné s íľom a propolisom
- LYBER aktívný krém s maslom zeme (*Tamus Communis) a ropou, pre použitie na masáž v oblasti kĺbov a chrbta s regeneračným, ukľudňujúcim a relaxačným účinkom.
VARICASTAN je krém 100 % prírodného pôvodu, obsahuje prírodné zložky, pre relaxačnú a upokojujúcu masáž nôh. Obsahuje výťažok z hamamelu, gaštanu, vŕby a kostihoja, má uvoľňujúce účinky na nohy.
 
GENNADENT je zložená z produktov, ktoré udržiavajú a zlepšujú zdravie zubov a ďasien, ponúka prírodné riešenie doplnené o obvyklú hygienu ústnej dutiny a má adjuvantnú úlohu pri rôznych ochoreniach ústnej dutiny. 
 
BEBE DRAG, hypoalergénna prírodná dermatokozmetika určená pre novorodencov a deti do 3 rokov ale môže byť kľudne používaná aj rodičmi :)
 
Úspešne využívame tradičné recepty, empiricky overené rumunským ľudové liečivá, ktoré sú založené na miestnych prírodných "liekoch": olej, hlina, včelie produkty, rastliny.
 
Naším cieľom nie je robiť kompromisy, aby naše výrobky boli rovnako prírodné, efektívne a vyrobené z najkvalitnejších surovín. Realizujeme tradičné princípy, ako sú informácie z tradičnej rumunskej medicíny a ajurvédskej medicíny, ako aj nové prostriedky a technológie spracovania, ktorých cieľom je zachovať nedotknuté vlastnosti rastlín a ďalších použitých prírodných látok.
 
Screenshot 2021-03-06 at 23.52.08
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.