Prečo vypadávajú vlasy? Riešenia

Je prirodzené, že každý deň stratíte v priemere až 100 vlasov, ktoré sú v skutočnosti a zvyčajne nahradené novými vlasmi. Avšak niekedy sú vlasy tenšie, a môžu sa stať ešte tenšími a krehkejšími, čo vyvoláva úzkosť a niekedy dokonca skutočnú traumu. Vlasy potrebujeme mať zdravé pre náš pozitívny obraz seba samého, pre dotváranie profesionálneho imidžu a dokonca aj ako prostriedok pre harmonické začlenenie sa do spoločnosti.

Príčiny neprirodzeného vypadávania vlasov sú rôzne, a preto aplikovanie výrobku môže mať pozitívny vplyv iba na niektoré z týchto príčin. Stres a silné traumy môžu spôsobovať rýchle vypadávanie alebo dokonca aj zmenu farby.

Fyziologické traumy, akými sú silné otrasy (ťažké nehody, veľké chirurgické zákroky, chronické choroby, atď.) môžu spôsobiť nefunkčnosť folikulov, aby  produkovali rast  nových vlasov , čo vedie k strate až 75% vlasovej ozdoby. Takáto situácia môže nastať aj pár mesiacov po traume.

Nutričné nedostatky vitamínov a bielkovín a železa, vedľajšie účinky liekov, autoimunitné choroby, rakovina kože, cirhóza pečene, polycystické vaječníky, seboroická dermatitída, nadmerný styling, poruchy štítnej žľazy, prebytok testosterónu, diéta s nízkym obsahom železa - všetky tieto individuálne procesy môžu spôsobiť vypadávanie vlasov.

Možným riešením je používanie výrobku VivaNatura, ktorý obsahuje zmes olejov, rastlinných extraktov a oleja z originálneho prírodného krému VivaNatura na vypadávanie vlasov, ktorý ocenia ženy aj muži. Priaznivé účinky sú viditeľné už pri prvom použití. V priebehu jedného týždňa si budete môcť všimnúť, že v procese umývania vlasov ich vypadáva  oveľa menej. Po chvíli je možné zistiť, že sa objavujú nové vlásky tam, kde chýbali kvôli neprirodzenému vypadávaniu vlasov a vaše vlasy sa stávajú hrubšími a hodvábnejšími.

Ako používať originálny prírodný krém VivaNatura proti vypadávaniu vlasov?

Pred umytím vlasov, ich najskôr navlhčíme, potom ošetríme krémom VivaNatura po celej dĺžke vlasov a intenzívne masírujeme do pokožky hlavy. Krám necháme pôsobiť 15 - 45 minút, potom vlasy umyjeme šampónom. Pre z výšenie účinku je vhodné túto procedúru kombinovať s jedným z prírodných šampónov VivaNatura.

Štúdie a skúsenosti výrobcu svedčia o tom, že účinnosť tohto produktu je výnimočná a iba vďaka nedostatku informácií spoločnosť tento produkt nepozná. Príčiny vypadávania vlasov môžu byť veľmi rôzne a subjektívne, preto v ojedinelých prípadoch sa môže sať, že sa požadované výsledky neprejavia v plnej sile.

 

Screenshot 2021-01-01 at 23.57.50

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.