Maska na tvár na prírodnej báze s obsahom ruže a ílu 75ml

7

Maska na tvár s obsahom ruže a ílu

99,5 % prírodná z prírodných zložiek

Spracovaná za studena

pre všetky typy pleti

Spracované za studena, bez parabénov


  • (> 5 ks) Skladom
€6,68
Kategória: Nadštandardná starostlivosť
 

Regeneruje každý druh pleti

Maska na tvár je na 99,5 % prírodný produkt z prírodných zložiek, účinný pre čistenie pleti a regeneráciu vrstvy epidermy na tvári. Výťažok z nechtíka stimuluje krvný obeh a ruža tonizuje a zvláčňuje, íl má regeneračné a absorpčné účinky. Odstraňuje prebytočný maz a nečistoty, predchádza akné.

Návod na použitie: Nanesie sa na tvár v tenkej vrstve. Nechá sa pôsobiť až do úplného vstrebania. Potom sa pokožka umyje vlažnou vodou. Nakoľko je maska aktívna, môže tvár jemne sčervenať. Po odstránení masky odporúčame použiť vhodný krém na tvár a sčervenanie zmizne v krátkom čase. Maska na tvár je účinná na všetky druhy pleti.

V ojedinelých prípadoch môže sa prejaviť alergia na niektoré zložky výrobku. Odporúčame skontrolovať zloženie a otestovať výrobok na malej časti pokožky. Odporúčame uchovať na chladnom a tmavom mieste (5-25°C); vyhýbajte sa priamemu vystaveniu výrobku slnku. Dermatologicky testované. Podľa možnosti použite do dátumu vyznačenému na zvare výrobku(šarža-mesiac-rok) a maximálne do 6 mesiacov od otvorenia.

Zloženie: Aqua(voda), Clay(íl), Glyceryl laurate(prírodný), alkohol, Sodium lactate(prírodný), Olea europaea oil(olej olivový), Vitis vinifera seed oil(olej z hroznových semienok), Phenoxyethanol (and) decylene (and) caprylyl glycol, Melaleuca alternifolia leaf iol(čajovníkový olej), Rosmarinus officinalis leaf oil(rozmarínový olej), Alkohol denat., Jasminum officinale oil(jazmínový olej), Pelargonium graveolens oil(olej z geránia), Glycerín, Salvia officinalis(šalvia), Calendula officinalis extract(nechtík lekársky), Lythrum salicaria root extract(vrbica vrbolistá), Achillea millefolium extract (myší chvost), Symphytum officinale extract (kostihoj), Althaea officinalis extract(slez), Centaurea cyanus flower extract( nevädza), Rosa damascena extract( ruža)  

Množstvo 75 ml

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.